Speellijst

sep-19
za 14 20:15 Berghem Dorpshuis De Berchplaets 0412-404688 www.deberchplaets.nl
vr 20 20:00 Venhorst de Horst 0492–351634 www.dehorstvenhorst.nl
za 21 20:30 Maarheeze De Smeltkroes 0495-593219 www.de-smeltkroes.nl
za 28 20:15 Opende BaronTheater 0594-659550 www.barontheater.nl
okt-19
do 3 20:15 Berlicum CC Den Durpsherd 073-5032016 www.durpsherd.nl
vr 4 20:15 Berlicum CC Den Durpsherd 073-5032016 www.durpsherd.nl
za 5 20:15 Zuidhorn C.C. Zuidhorn 0594-507088
vr 11 20:15 Heesch CC de Pas 0412-451634 www.de-pas.nl
za 12 20:30 Reusel CC De Kei 0497-641484 www.tschouw.nl
vr 18 20:00 Dieren Theater Rheder Art online verkoop www.rhederart.nl
za 19 20:30 Leerdam GO Leerdam online verkoop www.go-leerdam.nl
do 24 20:15 Roosendaal Schouwburg De Kring 0165-555555 www.schouwburgdekring.nl
vr 25 20:15 Reek Wapen van Reek 0486-420599
za 26 20:30 Rijen CC De Boodschap 0161-224314 www.ccdeboodschap.nl
nov-19
za 9 20:15 Overloon De Pit Overloon 0478-642079 www.depitoverloon.nl
wo 13 20:15 Schijndel Het Spectrum 0413-342555 www.blauwekei.nl
za 16 20:15 Waspik CC Den Bolder 0416-311346 www.denbolder.nl
do 21 20:15 Panningen DOK6Theater 077-3101064 www.dok6.eu
vr 22 20:30 Oisterwijk C.C. de Tiliander 013-2073333 www.tiliander.com
vr 29 20:15 Zaltbommel De Poorterij 0418-726810 www.de-poorterij.nl
dec-19
za 7 20:15 Son & Breugel Vestzak Theater 0499-473248 www.vestzaktheaterson.nl
za 21 20:00 Hilvarenbeek Elckerlyc 013-5050663 www.elckerlyc.nu
jan-20
vr 3 20:30 Den Bosch Verkadefabriek 073-6818160 www.verkadefabriek.nl
za 4 20:30 Den Bosch Verkadefabriek 073-6818160 www.verkadefabriek.nl
vr 10 20:15 Boxtel SintLucas 040-2913444 www.podiumboxtel.nl
za 11 20:30 Druten Agora theater 0487-515779 www.agoratheater.nl
vr 17 20:15 Duiven De Ogtent cultuurcentrum 0316-261679 www.deogtent.nl
za 18 20:30 Deurne CC Martien van Doorne 0493-383878 www.ccdeurne.com
vr 24 20:30 Breda Chassé Theater 076-5303132 www.chasse.nl
za 25 20:15 Boxmeer De Weijer 0485-574919 www.deweijer.nl
zo 26 15:00 Doetinchem Schouwburg Amphion 0314-376000 www.amphion.nl
di 28 20:15 Oss De Lievekamp 0412-648922 www.lievekamp.nl
wo 29 20:15 Oss De Lievekamp 0412-648922 www.lievekamp.nl
feb-20
za 1 20:15 Gemert De Eendracht 0492-362350 www.eendracht-gemert.nl
do 6 20:30 Hoofddorp Schouwburg De Meerse 023-5563707 www.demeerse.nl
vr 7 20:00 Rilland Dorpshuis Luctor et Emergo 0113-551552 www.podiumreimerswaal.nl
za 8 20:15 Hoogerheide Podium Kloosterhof 0164 652309 www.podiumkloosterhof.nl
do 13 20:30 Bergeijk Theater de Kattendans 0497-571318 www.kattendans.nl
za 15 20:30 Leidschendam Het Veurtheater 070-3000013 www.veurtheater.nl
vr 28 00:00 Hilvarenbeek Elckerlyc 013-5050663 www.elckerlyc.nu
za 29 20:30 Arnhem Posttheater 026-4463554 www.posttheater.nl
mrt-20
vr 6 20:30 Bladel Den Herd 0497-381231 www.denherd.nl
za 7 20:15 Oostburg Ledeltheater 0117-452735 www.ledeltheater.nl
ma 9 20:00 Eindhoven Parktheater 040-2111122 www.parktheater.nl
di 10 20:00 Eindhoven Parktheater 040-2111122 www.parktheater.nl
wo 11 20:15 Waalwijk Theater De Leest 0416-331751 www.deleest.nl
za 21 20:00 Aalten Streektheater De Pol 0543-411644 www.streektheaterdepol.nl
wo 25 20:30 Beusichem Het Heerenlogement 0345-503955 www.theaterheerenlogement.nl
do 26 20:30 Rosmalen Perron-3 073-8507550 www.perron-3.nl
za 28 20:30 Oudenbosch Fidei et Arti 0165-312989 www.fideietarti.nl
apr-20
do 2 20:15 Oirschot S.C.C. De Enck 0499-572691 www.deenck.nl
wo 8 20:15 Dongen De Cammeleur 0162-312000 www.decammeleur.nl
do 9 20:15 Zierikzee De Weverij 0111- 418080 www.theatersaanzee.com
za 11 20:15 Veldhoven Theater de Schalm 040-2533578 www.deschalm.com
za 18 20:15 Schoonhoven Arto Theater online verkoop www.artotheater.nl
do 23 20:15 Drunen De Voorste Venne 0416-374478 www.devoorstevenne.nl
vr 24 20:15 Etten Leur Nieuwe Nobelaer 076-5045200 www.nieuwenobelaer.nl
za 25 20:15 Valkenswaard Theater De Hofnar 040-2074020 www.hofnar.nl
mei-20
za 2 20:15 Cuijk Schouwburg 0485-314344 www.schouwburgcuijk.nl
za 16 20:15 Veghel De Blauwe Kei, Grote zaal 0413-342555 www.blauwekei.nl
di 19 20:30 Gorinchem Theater Peeriscoop 0183-690022 www.peeriscoop.nl
wo 20 20:15 Venray Schouwburg Venray gr. zl 0478-530999 www.schouwburgvenray.nl
za 23 20:15 Uden Markant Uden Grote Zaal 0413-256110 www.markantuden.nl
wo 27 20:15 Helmond Theater Speelhuis 0492-587000 www.theaterspeelhuis.nl
za 30 20:15 Tilburg Schouwburg Tilburg 013-5432220 www.theaterstilburg.nl
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial