Speellijst

sep.-17

vr

1

20:15

Nederweert Theaterboerderij Boeket 06 48836902 www.theaterboerderijboeket.nl
za

2

21:00

Oosterhout Openlucht Theater 0162-428600
vr

8

20:30

Delft Rietveldtheater 015-7370406 www.rietveldtheater.nl
za

9

20:30

Delft Rietveldtheater 015-7370406 www.rietveldtheater.nl
wo

13

20:00

Eindhoven Parktheater 040-2111122 www.parktheater.nl
vr

15

20:00

Venhorst de Horst 0492–351634 www.dehorstvenhorst.nl
za

16

20:15

St. Anthonis Oelbroeck 0485-385166  www.oelbroeck.nl
vr

22

20:30

Weesp Theaterpand Weesp 0294-267098 theaterpandweesp.nl
za

23

20:15

Oss De Lievekamp 0412-648922 www.lievekamp.nl
zo

24

20:15

Oss De Lievekamp 0412-648922 www.lievekamp.nl
vr

29

20:00

Mill C.C. Myllesweerd 0485-454366 www.myllesweerd.nl
za

30

20:15

Schoonhoven Arto Theater online verkoop www.artotheater.nl

okt.-17

di

3

20:30

Gorinchem Theater Peeriscoop 0183-690022 www.peeriscoop.nl
do

5

20:15

Loosbroek Cultureel Centrum De Wis 0413-22 96 11 www.de-wis.nl
vr

6

20:15

Hardenberg Theater de Voorveghter 0523-280350 www.voorveghter.nl
za

7

20:30

Gouda De Goudse Schouwburg 0182-513750 www.goudseschouwburg.nl
vr

13

20:15

Hoogeveen Theater de Tamboer 0528-280180 www.detamboer.nl
za

14

20:30

Someren SCC De Ruchte 0493-441144 www.deruchte.nl
do

19

20:15

Schijndel Citytheater 073-5492501
vr

20

20:15

Kaatsheuvel Theater in het Klavier 0416-205000 www.theaterinhetklavier.nl
za

21

20:15

Schijndel Citytheater 073-5492501
do

26

20:15

Panningen DOK6Theater 077-3101064 www.dok6.eu
vr

27

20:15

Mierlo Ons Mierloos Theater 0492-319060 www.onsmierloostheater.nl
za

28

20:30

Doetinchem Schouwburg Amphion 0314-376000 www.amphion.nl

nov.-17

vr

3

20:15

Nuenen CC Theater Het Klooster 040-2843399 www.hetklooster.org
za

4

20:15

Nuenen CC Theater Het Klooster 040-2843399 www.hetklooster.org
do

9

20:30

Zundert CultuurCentrum Zundert 076-5971999 www.cczundert.nl
vr

10

20:15

NIjmegen Thiemeloods 06 25 51 80 99
za

11

20:15

NIjmegen Thiemeloods 06 25 51 80 99
do

16

20:30

Dreumel Theater Dreumel 0487 571718
vr

17

20:00

Heeze Dorpshuis ’t Perron 040 226 42 52 www.tperron.nl
za

18

20:30

Reusel CC De Kei 0497-641484 www.tschouw.nl
vr

24

20:15

Berlicum CC Den Durpsherd 073-5032016 www.durpsherd.nl
za

25

20:15

Helvoir HelvoirThuis 0411-202010 www.helvoirthuis.nl
wo

29

20:15

Ooltgensplaat MFC ’t Centrum 0187–631502 www.eventsooltgensplaat.nl  

dec.-17

vr

1

20:15

Uden Markant Uden 0413-256110 www.markantuden.nl
za

2

20:00

Lochem Schouwburg Lochem 0573-250051 www.schouwburglochem.nl
vr

8

20:30

Brielle BREStheater 0181-413308 www.brestheater.nl
za

9

20:15

Overloon De Pit Overloon 0478-642079 www.depitoverloon.nl
do

14

20:15

Etten Leur Nieuwe Nobelaer 076-5045200 www.nieuwenobelaer.nl
za

16

20:15

Sneek Th Sneek, Noorderkerkzaal 0515-431400 www.theatersneek.nl
vr

22

20:15

Rosmalen Perron-3 073-8507550 www.perron-3.nl

 

jan.-18

do

4

20:30

Bergeijk Theater de Kattendans 0497-575620 www.kattendans.nl
vr

5

20:30

Oisterwijk C.C. de Tiliander 013-5217220 www.tiliander.com
za

6

20:15

Opende BaronTheater 0594-659550 www.barontheater.nl
do

11

20:30

Prinsenbeek Prinsenbeek
vr

12

20:15

Veghel De Blauwe Kei 0413-342555 www.blauwekei.nl
za

13

20:15

Veghel De Blauwe Kei 0413-342555 www.blauwekei.nl
wo

17

20:15

Best ‘t Tejaterke 0499-796060 www.tejaterke.nl
do

18

20:15

Best ‘t Tejaterke 0499-796060 www.tejaterke.nl
vr

19

20:15

Deurne CC Martien van Doorne 0493-354955      www.cultureelcentrumdeurne.nl
za

20

20:15

Wijchen Theater ’t Mozaïek 024-6450347 www.theatermozaiek.nl
vr

26

20:30

Gorinchem ’t Pand 0183-638044 www.theaterpand.nl
za

27

20:00

Geldrop CC Hofdeal, Hofzaal 040-2869119 www.hofdael.nl

feb.-18

vr

2

20:15

Gemert De Eendracht 0492-362350 www.eendracht-gemert.nl
za

3

20:15

Boxmeer De Weijer 0485-578608 www.deweijer.nl